30A 48 V PWM Solar Şarj Regülatörü Regülatörü ile Uzaktan Monitör, Iletişim Fonksiyonu, Sıcaklık Sensörü, LED Ekran

Satış!

30A 48 V PWM Solar Şarj Regülatörü Regülatörü ile Uzaktan Monitör, Iletişim Fonksiyonu, Sıcaklık Sensörü, LED Ekran

|

SKU: w50

Etiketler: Ucuz 30A 48 V PWM Solar Şarj Regülatörü Regülatörü ile Uzaktan Monitör, Iletişim Fonksiyonu, Sıcaklık Sensörü, LED Ekran, Yüksek Kalite 30A 48 V PWM Solar Şarj Regülatörü Regülatörü ile Uzaktan Monitör, Iletişim Fonksiyonu, Sıcaklık Sensörü, LED Ekran, Çin Güneş Kontrolörleri Tedarikçiler.

₺418.24 ₺355.50

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


30a 48v pwm solar şarj regülatörü regülatörü uzaktan izleme, iletişim fonksiyonu, sıcaklık sensörü, led ekran
ürün tanıtımı
Cm serisi kontrol türüdür akıllı, çok- amaçlı solar şarj ve deşarj denetleyicisi. Aile kullanımı sabit lcd ekran, çok dostu arayüzü; çeşitli kontrol parametreleri esnek seti, tamamen karşılayacak çeşitli uygulama gereksinimleri. Cm serisi denetleyici aşağıdaki özelliklere:
*image lcd grafik sembolü
*simple düğme operasyonu
*automatic tanımlama sistemi gerilim seviyesi
*intelligent pwm şarj modu
*automatic sıcaklık kompanzasyonu
*adjustable ücreti- deşarj kontrol parametreleri
*settable çalışma modu yük
*accumulated fonksiyonu şarj ve deşarj amper saat
*remote izleme ve kontrol fonksiyonu( özel)
*battery ters- deşarj koruması
*battery alçak gerilim kesilmesi( lvd)
*battery ters bağlantı koruması
*overload, kısa devre koruması
yüklemek :
1. hazır araçlar ve kablolar. öneririz eşleşen doğru kabloları. Sağlamak akım yoğunluğu 4mm⊃2; bu iletken azaltmak için hattı gerilim düşümü. Tavsiye: 30a ile 10mm⊃2; kablo. Hava kontrol edin yükleme siteleri uygun ilgili güvenlik gereksinimleri. Lütfen kaçının nemli, tozlu, bir yer vardır yanıcı, patlayıcı ve aşındırıcı gaz denetleyicisi kullanın kurulumu.
2. Yüklemek içine denetleyicisi sabit dikey düzlem. Bölüm 5 gözenek boyutu ve gözenek aralığı. Sağlamak için iyi bir termal kontrol koşulları, lütfen kenara her 10cm altında kontrol alanı.
3. gösterildiği gibi doğru, bağlamak(1) yük,(2) pil ve(3) için güneş paneli göre denetleyici sırasını(1)(2)(3). Dikkat yük, pil, güneş paneli ve kontrol aynı kutup.
4. koymak dış sıcaklık sensörü solundaki denetleyici( prob port). Sıcaklık sensörü benzer olmalıdır alanı pil.( aksi, denetleyici kontrol edecek parametreleri tüm yanlış sıcaklık kompanzasyonu.)
5. varsa uzaktan izleme ve kontrol fonksiyonu, lütfen bir ucunu dahil iletişim kablosu sağ denetleyici( haberleşme portu), diğer ucunu bağlamak için ana bilgisayara.
Yıkım: Kazaları önlemek için, sipariş edin yıkım güneş panelleri, pil ve yük ile kesmek denetleyici.
not : Akü kutup zarar vermez denetleyici, ama bir yük donanımları se Curity riskleri.
teknik veriler modülü cm3048t anma akımı 30a anma gerilimi 48v açık devre gerilimi güneş paneli ≤100v minimum voltaj 55.2v Alçak gerilim kesilmesi( lvd) 42.8v Alçak gerilim bağlanma( lvr) 50.0v yüksüz kaybı ≤30ma döngü gerilim düşümü ≤170mv şarj modu pwm modunda sıcaklık kompanzasyonu - 4mv/hücre/°; c Montaj kablo alanı. ≤7# awg( 16mm2) çalışma sıcaklığı - 10 °; c~60 °; c depolama sıcaklığı - 30 °; c~70 °; c nem gereksinimleri ≤90%, yoğunlaşma boyutu 90 mm ve kez; 188 mm ve kez; 48 mm montaj delik aralığı 60 mm ve kez; 178 mm- Φ5 ağırlığı 360g not modeli eki“z” temsil otomatik tespit sistemi gerilim seviyesi “t” temsil denetleyicisi uzaktan izleme.
ürün detay
güçlü ambalaj
Onaylı sertifikaları:

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 16cm x 9cm x 5cm (6.30in x 3.54in x 1.97in)

şartname

  • uygulama: Güneş Çalışma İstasyonu
  • maksimum Akım: 30A
  • Anma Gerilimi: 48V
  • Model Numarası: MRCM3048TZ
  • Charge Mode:
  • Control Mode:

0 Değerlendirmeler 30A 48 V PWM Solar Şarj Regülatörü Regülatörü ile Uzaktan Monitör, Iletişim Fonksiyonu, Sıcaklık Sensörü, LED Ekran

Yorum Yap

İlgili ürünler