1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, DDM ile,-10C ~ + 70C

Satış!

1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, DDM ile,-10C ~ + 70C

|

SKU: w315

Etiketler: Ucuz 1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, DDM ile, 10C ~ + 70C, Yüksek Kalite 1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, DDM ile, -10C ~ + 70C, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺495.37

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, Dijital Teşhis İzleme ile,-10C ~ + 70C
özellikler veri hızı 1.25 Gbps operatio 1550nm DFB lazer ve APD 120 km için transmİsyon fotodetektör SFP MSA ile uyumlu ve SFF-8472 dubleks LC yuvası ile dijital Teşhis İzleme İç Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon + 3.3 V tek güç kaynağı RoHS ile uyumlu SONET OC-24-LR-ile uyumlu çalışma durumda temperatur ticari: 0 ila + 70 endüstriyel:-40 + 85 ° C
uygulamalar Gigabit Ethernet Fiber Kanal geçiş Anahtarı arayüzü anahtarlamalı arka panel uygulamaları yönlendirici/Sunucu arayüzü diğer optik iletim sistemleri
açıklama
SFP alıcı-vericiler yüksek performans, 1.25 Gbps veri-oranı destekleyen maliyetli modülleri ve SMF ile 120 km iletim mesafesi.
alıcı-verici üç bölümden oluşur: bir VCSEL lazer verici, entegre PIN fotodiyot ile bir trans-empedans preamplifier (TIA) ve MCU kontrol ünitesi. tüm modüller sınıf I lazer güvenlik gereksinimlerini karşılamak.
The SFP alıcı-vericiler Çok Kaynak Anlaşması (MSA) ve SFF. daha fazla bilgi için, SFP MSA bakınız.
mutlak Maksimum Puanlar
masa 1-Mutlak Maksimum Puanlar
parametre
sembol
Min
Max
birim
besleme Gerilimi
Vcc
-0.5
4.5
V
depolama Sıcaklığı
Ts
-40
+ 85
°C
çalışma Nemi
-
5
85
%
önerilen Çalışma Koşulları
masa 2-Önerilen Çalışma Koşulları
parametre
sembol
Min
tipik
Max
birim
çalışma Vaka Sıcaklığı
standart
Tc
0
+ 70
°C
endüstriyel
-40
+ 85
°C
güç Kaynağı Gerilimi
Vcc
3.13
3.3
3.47
V
güç Kaynağı Akım
Icc
300
mA
veri Hızı
1.25
Gbps
optik ve Elektriksel Özellikler
tablo 3- optik ve Elektriksel Özellikler
parametre
sembol
Min
tipik
Max
birim
notlar
verici
merkezi Dalgaboyu
& lambda; c
1520
1550
1580
nm
spektral Genişlik (-20dB)
& lambda;
1
nm
yan Mod Bastırma Oranı
SMSR
30
dB
ortalama Çıkış Gücü
Pout
0
5
dBm
1
Extinction Oranı
ER
9
dB
optik Yükselişi/Sonbahar Zaman
t r /t f
0.26
ns
veri Girişi Salıncak Diferansiyel
V IÇINDE
400
1800
mV
2
giriş Diferansiyel Empedans
Z IÇINDE
90
100
110
Ω
TX Devre Dışı
devre dışı
2.0
Vcc
V
etkinleştirin
0
0.8
V
TX Arıza
arıza
2.0
Vcc
V
Normal
0
0.8
V
alıcı
merkezi Dalgaboyu
& lambda; c
1260
1580
nm
alıcı Hassasiyeti
-31
dBm
3
alıcı Aşırı Yük
-9
dBm
3
LOS De-Assert
LOS D
-32
dBm
LOS Assert
LOS bir
-35
dBm
LOS Histerezis
0.5
4.5
dB
veri Çıkış Salıncak Diferansiyel
Vout
370
1800
mV
4
LOS
yüksek
2.0
Vcc
V
düşük
0.8
V
notlar:
1. The SMF optik güç içine başlattı olduğunu.
2. PECL girişi, dahili AC-birleştiğinde ve sonlandırıldı.
3. Measured ile bir PRBS 2 7 -1 test deseni @ 1250 Mbps, BER ≤1×10 -1 2
4. Internally AC-birleştiğinde.
zamanlama ve Elektrik
masa 4 - zamanlama ve Elektrik
parametre
sembol
Min
tipik
Max
birim
Tx Devre Dışı Inkâr Zaman
t_on
1
MS
Tx Devre Dışı Assert Zaman
t_off
10
& mikro; s
zaman Başlatmak, dahil Tx Arıza Reset
t_init
300
MS
Tx Arıza Assert Zaman
t_fault
100
& mikro; s
Tx Devre Dışı Sıfırlamak için
t_reset
10
& mikro; s
LOS Assert Zaman
t_loss_on
100
& mikro; s
LOS De-assert Zaman
t_loss_off
100
& mikro; s
seri KIMLIK Saat Hızı
f_serial_clock
400
KHz
MOD_DEF (0:2)-Yüksek
V H
2
Vcc
V
MOD_DEF (0:2)-Düşük
V L
0.8
V
teşhis
masa 5-Teşhis şartname
parametre
aralığı
birim
doğruluk
kalibrasyon
sıcaklık
0 ila + 70
°C
±
dahili/Harici
-40 ila + 85
gerilim
3.0 için 3.6
V
± 3%
dahili/Harici
önyargı Akım
0 için 100
mA
± 10%
dahili/Harici
TX Güç
0 ila + 5
dBm
± 3dB
dahili/Harici
RX Güç
-30-9 için
dBm
± 3dB
dahili/Harici
iletişim Bilgileri:
Kişi: Lydia Li
Skype: elinkchina003
Mob: + 86 139 2652 2845 (WhatsApp)
Tel: + 86 755 83128674

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

şartname

  • Model Numarası: LNK-SFP-1.25G-120
  • Marka Adı: cne-lnk
  • Data Rate: 1.25G
  • Wavelength: 1550nm
  • Connector: LC
  • Transmission distance: 120km
  • Working temperature: 0°C~+70°C

0 Değerlendirmeler 1.25G SFP, 1550nm DFB, LC 120 km, DDM ile,-10C ~ + 70C

Yorum Yap

İlgili ürünler